120. ESAIAS THORÉN

Oljemålning på duk. "Konstruktion", monogramsignerad och daterad 1928. A tergo beskriven och intygad av Viveca Bosson. 38x46 cm. Minimalt hål i duken, troligen efter nål.

Varunr 164929

1 dagar 21 tim(+ 2 min)
22 Augusti 2017 18:40
Auto

Utrop 100000-125000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2240 SEK

100 000 SEK2017-08-10 20:11
95 000 SEK2017-08-09 15:29
2 400 SEK2017-08-09 15:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Aug. 2017,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!