408. ERIK CEDERBERG

Tempera på pannå. Surrealistiskt landskap med stilleben. Signerad och daterad 1952. 46x55 cm. Märken.

Varunr 166605

19 September 2017 20:23

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 10 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 3000-5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2240 SEK

10 000 SEK2017-09-19 20:21
9 500 SEK2017-09-19 20:19
7 000 SEK2017-09-19 19:52
6 000 SEK2017-09-19 19:03
5 000 SEK2017-09-14 15:19
4 600 SEK2017-09-14 18:48
4 200 SEK2017-09-13 18:43
3 200 SEK2017-09-12 13:45
2 400 SEK2017-09-12 12:36
1 400 SEK2017-09-11 18:08
900 SEK2017-09-11 18:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Sept. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!