32. MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM

Flossa. "Skriftlösa", komponerad 1930. Signerad AB MMF (tillverkad efter 1941). 309x221 cm. Fransar med skador och slitage, kortsidor i behov av översyn, något solkig, smärre fläckar.

Varunr 167312

17 Oktober 2017 18:12

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 90 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 15000 SEK

90 000 SEK2017-10-17 18:10
85 000 SEK2017-10-17 18:10
50 000 SEK2017-10-17 18:08
15 000 SEK2017-10-10 20:07
14 000 SEK2017-10-08 17:11
11 000 SEK2017-10-04 11:47
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Okt. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!