3. STIGBERT, RING

Silver. Organisk form. Signerad Stigbert, Atelje Waldemar Jonsson, Skara 1970. 37x33 mm. Ställbar ringstorlek. Repor.

Varunr 171859

13 Februari 2018 18:01

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 900 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 900 SEK2018-02-13 17:55
1 800 SEK2018-02-13 10:53
700 SEK2018-02-08 17:36
600 SEK2018-02-06 22:42
500 SEK2018-01-31 09:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!