3. STIGBERT, RING

Silver. Organisk form. Signerad Stigbert, Atelje Waldemar Jonsson, Skara 1970. 37x33 mm. Ställbar ringstorlek. Repor.

Varunr 171859

13 Februari 2018 18:01

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 900 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 900 SEK2018-02-13 17:55
1 800 SEK2018-02-13 10:53
700 SEK2018-02-08 17:36
600 SEK2018-02-06 22:42
500 SEK2018-01-31 09:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!