213. ERRO GUDMUNDSSON

Färglitografi, 87/200, signerad och daterad -97. "A moi". Bildmått 56x40 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 178374

14 Augusti 2018 19:14

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 900 SEK1 00 SEK2 00 SEK

Utrop 500 SEK

900 SEKTisdag 19:12
800 SEKTisdag 19:10
700 SEKTisdag 18:58
500 SEK2018-08-01 08:24
500 SEK2018-08-06 03:57
350 SEK2018-08-07 16:34
300 SEK Startpris

Samlarhem 14 Aug. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!