1004. TALWAR, INDIEN, SANNOLIKT 1800-TAL

Blankvapen med böjd stålklinga om ca 80 cm. Total längd ca 95 cm. Grepp i stål med förgyllning. Obetydliga rostskador, mindre slitage.

Varunr 194322

21 Oktober 2019 18:03

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 15 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 1500 SEK

15 000 SEK2019-10-21 18:01
14 000 SEK2019-10-21 18:00
11 000 SEK2019-10-21 17:58
10 000 SEK2019-10-21 17:56
9 500 SEK2019-10-21 17:58
3 200 SEK2019-10-20 22:40
3 000 SEK2019-10-15 18:37
2 600 SEK2019-10-15 18:11
1 000 SEK2019-10-13 00:31
800 SEK2019-10-07 17:17
500 SEK2019-10-09 09:18
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!