1004. TALWAR, INDIEN, SANNOLIKT 1800-TAL

Blankvapen med böjd stålklinga om ca 80 cm. Total längd ca 95 cm. Grepp i stål med förgyllning. Obetydliga rostskador, mindre slitage.

Varunr 194322

21 Oktober 2019 18:03

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 15 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1500 SEK

15 000 SEK2019-10-21 18:01
14 000 SEK2019-10-21 18:00
11 000 SEK2019-10-21 17:58
10 000 SEK2019-10-21 17:56
9 500 SEK2019-10-21 17:58
3 200 SEK2019-10-20 22:40
3 000 SEK2019-10-15 18:37
2 600 SEK2019-10-15 18:11
1 000 SEK2019-10-13 00:31
800 SEK2019-10-07 17:17
500 SEK2019-10-09 09:18
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt