1005. FIGURINER 3 ST

Bemålad keramik. Den mindre hunden i form av sparbössa. 1900-tal. Höjd 9-24 cm. Nagg, slitage.

Varunr 194041

21 Oktober 2019 18:02

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-10-04 13:00
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!