1005. FIGURINER 3 ST

Bemålad keramik. Den mindre hunden i form av sparbössa. 1900-tal. Höjd 9-24 cm. Nagg, slitage.

Varunr 194041

21 Oktober 2019 18:02

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-10-04 13:00
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!