1009. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Mässing. Barockstil med reliefdekor. 1900-tal. Höjd 28 cm. Repor, märken.

Varunr 194368

21 Oktober 2019 18:03

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 200 SEK2019-10-10 23:16
1 100 SEK2019-10-10 22:08
800 SEK2019-10-10 12:15
450 SEK2019-10-09 11:19
350 SEK2019-10-07 17:23
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt