1009. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Mässing. Barockstil med reliefdekor. 1900-tal. Höjd 28 cm. Repor, märken.

Varunr 194368

21 Oktober 2019 18:03

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 200 SEK2019-10-10 23:16
1 100 SEK2019-10-10 22:08
800 SEK2019-10-10 12:15
450 SEK2019-10-09 11:19
350 SEK2019-10-07 17:23
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!