1013. FLINTLÅSGEVÄR, SANNOLIKT SPANIEN ELLER NORDVÄSTAFRIKA, 1800-TAL

Lås med inläggningar i mässing och benbitar i kolven. Oktagonal pipa. Total längd ca 126 cm. Obetydliga skador och slitage.

Varunr 194339

21 Oktober 2019 18:04

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 2 400 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 400 SEK2019-10-21 18:02
2 200 SEK2019-10-21 17:40
2 000 SEK2019-10-21 13:55
1 800 SEK2019-10-11 08:01
1 500 SEK2019-10-15 18:13
1 300 SEK2019-10-13 00:32
1 100 SEK2019-10-07 17:27
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!