1013. FLINTLÅSGEVÄR, SANNOLIKT SPANIEN ELLER NORDVÄSTAFRIKA, 1800-TAL

Lås med inläggningar i mässing och benbitar i kolven. Oktagonal pipa. Total längd ca 126 cm. Obetydliga skador och slitage.

Varunr 194339

21 Oktober 2019 18:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 400 SEK2019-10-21 18:02
2 200 SEK2019-10-21 17:40
2 000 SEK2019-10-21 13:55
1 800 SEK2019-10-11 08:01
1 500 SEK2019-10-15 18:13
1 300 SEK2019-10-13 00:32
1 100 SEK2019-10-07 17:27
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt