1014. TENNSTOP, TVÅ ST

1800-tal. Höjd 18 och 21 cm. Repor, bucklor, märken.

Varunr 194028

21 Oktober 2019 18:05

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 300 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-10-12 21:49
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!