1014. TENNSTOP, TVÅ ST

1800-tal. Höjd 18 och 21 cm. Repor, bucklor, märken.

Varunr 194028

21 Oktober 2019 18:05

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 300 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-10-12 21:49
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt