1018. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Mässing. Barockstil. 1900-tal. Höjd 28 cm. Repor, märken.

Varunr 194369

21 Oktober 2019 18:06

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-10-10 12:18
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt