1040. TORADAR-GEVÄR, INDIEN, SANNOLIKT 1800-TAL

Påtagligt rakstockat gevär om ca 160 cm totallängd. Bakstycke sannolikt ej original, mindre skador och slitage.

Varunr 194327

21 Oktober 2019 18:13

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 2500 SEK

3 800 SEK2019-10-21 18:05
3 600 SEK2019-10-21 17:57
3 400 SEK2019-10-18 10:09
3 400 SEK2019-10-21 16:47
3 000 SEK2019-10-20 22:44
2 400 SEK2019-10-15 18:34
2 200 SEK2019-10-11 08:03
1 700 SEK2019-10-13 00:36
1 500 SEK2019-10-07 18:03
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

VIKTIGT - IMPORTANT MESSAGE!
Den 22 december flyttar vårt företag till närliggande lokaler. Vi tar därför tillfället i akt att påminna om att köpta artiklar måste hämtas inom den angivna tidsramen, eftersom dessa inte kommer att transporteras till våra nya lokaler.

On December 22nd, our company will move to nearby premises. We therefore take the opportunity to remind that purchased items must be picked up within the specified time frame, as these will not be transported to our new premises.

Beställ transport här!