1040. TORADAR-GEVÄR, INDIEN, SANNOLIKT 1800-TAL

Påtagligt rakstockat gevär om ca 160 cm totallängd. Bakstycke sannolikt ej original, mindre skador och slitage.

Varunr 194327

21 Oktober 2019 18:13

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 800 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 2500 SEK

3 800 SEK2019-10-21 18:05
3 600 SEK2019-10-21 17:57
3 400 SEK2019-10-18 10:09
3 400 SEK2019-10-21 16:47
3 000 SEK2019-10-20 22:44
2 400 SEK2019-10-15 18:34
2 200 SEK2019-10-11 08:03
1 700 SEK2019-10-13 00:36
1 500 SEK2019-10-07 18:03
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!

Andra populära objekt