1048. KARAFFFER TVÅ ST, FICKPLUNTA OCH SNAPSGLAS TRE ST

Glas med delvis bemålad dekor. 18/1900-tal. Höjd 11-22 cm. Bruksslitage, ett snapsglas med nagg.

Varunr 194036

21 Oktober 2019 18:16

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-10-04 13:05
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!