15. GUNNAR ZILO

Oljemålning på duk. Sittande kvinnofigur. Signerad och daterad -47. 70x50 cm.

Varunr 209242

20 Oktober 2020 18:05

Utrop 8000-10000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

4 000 SEK2020-10-06 20:45
3 800 SEK2020-10-20 00:10
2 200 SEK2020-10-15 18:50
1 900 SEK2020-10-08 21:12
1 300 SEK2020-10-07 16:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Okt. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!