16. JEAN ROSENGREN

Oljemålning på pannå. Signerad och daterad 1938. Gårdsmotiv med höns och hölass. 22x32 cm.

Varunr 209224

20 Oktober 2020 18:05

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

300 SEK2020-10-16 16:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Okt. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!